Terapia śmiechem. Jak rozwijać poczucie humoru


Product picture Terapia śmiechem. Jak rozwijać poczucie humoru

3.99 USD

Buy button

Tytuł: Terapia śmiechem. Jak rozwijać poczucie humoru
Autor: Aleksander Łamek
Język: polski
Format: PDF
Stron: 155
Cena: 1,99$ (ok. 6 zł)

Śmiech należy niewątpliwe do jednego z najprzyjemniejszych ludzkich zachowań. Mimo, że każdy z nas czuje pozytywne efekty śmiechu, to jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści może nam on dać. Dlatego zdecydowałem się napisać tę książkę, która dokładnie pokazuje, jakie korzyści oferuje nam śmiech i humor. Prezentuje ona konkretne techniki i pomysły, dzięki którym czytelnik będzie mógł poprzez śmiech poprawić jakość swojego życia. Opieram ją na swoich 8 latach pracy zawodowej z terapią śmiechem.

Publikacja ta jest skierowana do szerokiego grona osób. Osoby prywatne mogą wykorzystać tę książkę do poprawy swoich relacji z innymi ludźmi. Nie jest tajemnicą, że osoby uśmiechnięte, tryskające energią i potrafiące zarażać humorem innych, przyciągają do siebie ludzi jak magnes. Łatwiej jest im nawiązywać nowe znajomości, przyjaźnie, a nawet tworzyć związki miłosne.

Osoby chore mogą dzięki terapii śmiechem wpłynąć pozytywnie na pracę wielu narządów swojego ciała, takich jak płuca, układ immunologiczny i krwionośny. Czytelnicy mający problemy natury psychicznej (np. depresję), mogą dzięki technikom z tej książki łatwiej sobie z nimi radzić i zyskać większą radość do życia.

Dla pracowników i pracodawców ta publikacja jest cennym źródłem inspiracji do zwiększenia satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z kolei dla osób zajmujących się pomaganiem innym: lekarzom, psychologom, książka ta może dostarczyć wiedzę i narzędzia potrzebne do jeszcze skuteczniejszego pomagania innym.

Aby już podczas lektury tej książki czytelnik mógł doświadczyć pozytywnych efektów terapii śmiechem, umieściłem w niej dużą dawkę humoru, która powinna rozbawić nawet największego ponuraka.
Keywords: terapia smiechem
File Size: 457 KBytes

Buy button
Do you want to become a reseller/affiliate and get 40.0% provision?
Embed: Create JavaScript Mobile Tag Widgets for your homepage
Terapia śmiechem. Jak rozwijać poczucie humoru Terapia śmiechem. Jak rozwijać poczucie humoru terapia smiechem 116592610 3.99 cheapbooks Fresh Download Available!